RevitaLashAdvanced Eyelash Conditioner

Popis

Pozoruhodné kosmetické inovace

Výrazně zvyšují krásu řas

Přezkoumáno dermatologem

Pozoruhodná kosmetická inovace, která dramaticky zlepší krásu vašich přírodních řas.

Oftalmolog recenzoval

Přezkoumáno dermatologem

Nedráždivý

Alergie testována

Klinicky testováno

Netestováno na zvířatech

Vyrobeno v USA

Další informace o produktu:

Nejsme spojeni nebo spojeni s Athena Cosmetics a nejsme licencovaným prodejcem Athena Cosmetics. Společnost Athena Cosmetics zaručuje tento produkt pouze při prodeji prostřednictvím autorizovaných prodejců a nemůže zaručit pravost jakéhokoli produktu prodaného neautorizovaným prodejcem. Nemůžeme zaručit, že se na tento produkt vztahují jakékoli záruky výrobce nebo nárok na slevu jakéhokoli výrobce. Pokud kódy UPC nebo jiné sledovací kódy chybí v jakémkoli kontejneru produktu produktu Athena Cosmetics, uschovejte si prosím nákupní doklad, který vám pomůže při dohledání tohoto produktu v nepravděpodobném případě, že je vadný.

Před použitím si přečtěte informační pokyny uvnitř krabice.

© Athena Cosmetics

Ingredience

Voda (Aqua), Serenoa Serrulata Výtažky z ovoce, Výtažky z kořene ženšenu Panax, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Biotin, Výtažek z listů Camellia Oleifera, Výtažek z listů Swertia Japonica, Výtažek z Octapeptidu 2, Květinový extrakt, Tritic, Tritic, Fenoxyethanol, Chlorfenisen, Glycerin, Glukóza, Butylenglykol, Kyselina fosforečná, Fosforečnan disodný, Pentylenglykol

Varování

Nenechte se dostat do očí. Nepoužívejte, pokud máte známou nebo předpokládanou senzitivitu nebo alergii na některou ze složek na etiketě. Pokud dojde k zarudnutí nebo podráždění, přestaňte jej používat. Pokud zarudnutí nebo podráždění přetrvává nebo je nadměrné, poraďte se se svým lékařem. Jste-li léčeni pro jakékoli oční onemocnění. Používejte pouze pod dohledem svého lékaře. Protože tento produkt nebyl testován za všech možných podmínek. Doporučujeme nepoužívat, pokud jste těhotná nebo kojíte, aktivně podstupujete rakovinovou chemoterapii nebo mladší 18 let. Někteří uživatelé přípravku hlásili slabé ztmavnutí základny svých řas (především při nadměrném používání); pokud se vás to týká, nepoužívejte. Udržujte mimo dosah dětí.