Opilý slon Littles ™ od hlavy až k patě

Co to je: soubor počátečních hodnot od hlavy až k patě, který zahrnuje sbírku miniaturních produktů pro péči o vlasy a trio biokompatibilních produktů pro tělo.

Typ pleti: Normální, Suchý, Kombinace a Olej

přísada. Tyto výrobky jsou přísné, nenásilné a dodávají se v recyklovatelných obalech.

Co ještě potřebujete vědět: Opilý slon se snaží používat pouze složky, které jsou buď přímo prospěšné pro zdraví kůže, nebo udržují integritu jejich složení. Nikdy neberou v úvahu, zda je něco syntetického nebo přírodního, místo toho si vybírají komponenty založené na biokompatibilitě. Proto se zaměřují na zdravou hladinu pH, sloučeniny, které kůže rozpoznává, malou molekulární strukturu, která se snadno vstřebává, a účinné aktivní složky, které také podporují a podporují kyselinový plášť pokožky. Ale to, co vynechávají ze svých produktů, je stejně důležité jako to, co do nich vkládají, takže nikdy nenajdete to, čemu říkají Suspicious 6 ™ (éterické oleje, sušící alkoholy, silikony, chemické opalovací krémy, příchutě / barviva a SLS) v jejich linii. Opilý slon věří, že těchto šest všudypřítomných složek je základem téměř každého problému s kůží, a když jsou zcela odstraněny z vaší rutiny – tj. Když děláte Opilý Break ™ – vaše kůže se může zbavit a vrátit se do nejzdravějšího a vyváženého stavu. Tato dieta zabíjející ingredience je dobrá pro všechny typy pleti a inspirovala hnutí Instagram # barewithus, holá tvář selfie kolekce, která zaznamenává cesty opilého slona s lidmi, kteří našli nejen zdravější pleť, ale především zdravější sebevědomí v sobě.

Tato sada obsahuje:

– 2 oz. / 60 ml Cocomino ™ Gloss Shampoo

– 2 oz. / 60 ml Cocomino ™ Marula Cream Conditioner

– 2 oz / 60 ml TLC Happi Scalp ™ Scrub

– 2 oz. / 60 ml divokého spreje Marula ™ Tangle

– 2 oz / 60 ml tělového krému Kamili ™

– 2 oz. / 60 ml Sili ™ tělové mléko

– 1 oz / 30 ml dezodoračního krému Sweet Pitti ™

– Hřeben Neon Marula

– Taška

Vyčistěte na sephorě

Clean at Sephora je kompilován bez seznamu více než 50 přísad, včetně síranů (SLS a SLES), parabenů, ftalátů a dalších. Úplný seznam najdete na kartě Složky.