CLARISONIC SKINCARE Náhradní hlava štětce na obličej

Co to je:

Jemná a efektivní náhrada hlavy čisticího kartáčku na obličej, která řeší každý problém s pokožkou, kompatibilní se všemi zařízeními na čištění obličeje Clarisonic.

Pokud se chcete dozvědět více…

Jděte za povrch a jemně odstraňte z pórů nečistoty způsobující vady, olej, make-up a opalovací krém. Hlavice čisticích kartáčů Clarisonic nabízejí řešení pro každý typ pleti a starosti a každá náhradní hlavice kartáčů je kompatibilní se všemi čisticími zařízeními Clarisonic.

– Hlava s hlubokými póry: viditelně snižuje výskyt zvětšených pórů, uvolňuje olej a zbytky, které ucpávají póry, aby odhalily hladší, měkčí a čistou pokožku.

– Radiance Brush Head: jemně čistí nečistoty pro zářivější a mladistvější pleť.

– Sensitive Brush Head: Ideální pro většinu typů pleti, včetně citlivé a kombinované pleti, poskytuje jemné, ale důkladné čištění.

– Akné štětcová hlava: určená pro akné nebo problematickou pleť, extra plynulá gradace štětin klouže, aby jemně masírovala pokožku nečistot.

– Cashmere Cleanse Brush Head: hydratuje suchou, dehydratovanou a jemnou pokožku luxusním jemným čistícím prostředkem a minimalizuje výskyt jemných linií.

– Pánská denní čistící hlava: je určena k čištění pánské pokožky, zbavuje vousy a potu nečistoty a vousy z kůže a preparuje pokožku, aby dosáhla dokonalejšího a čistšího oholení.

 

Co ještě potřebujete vědět:

Clarisonic je značka čisticího zařízení číslo jedna používaná a doporučovaná dermatology v USA. Zjemňuje a zjemňuje pokožku během dvou týdnů a čistí pokožku šestkrát lépe než samotné ruce.

Všechny hlavice kartáčů Clarisonic jsou vyrobeny z měkkého, neporézního materiálu odolného vůči bakteriálnímu připojení a jsou navrženy přesně tak, aby oscilovaly více než 300 pohybů za sekundu. Tato patentovaná technologie oscilace propláchne póry vodou pro čištění povrchů a hlubokých pórů a jemně, ale účinně odstraňuje nečistoty kůže.

Pro dosažení optimálních výsledků je třeba hlavy kartáčů vyměnit každé tři měsíce. Společnost Clarisonic nemůže zaručit účinnost, trvanlivost nebo dlouhodobý dopad na samotné zařízení kartáčových hlav, které nebyly vyrobeny společností Clarisonic.